Niepubliczne Szkoły na Helenówku

Szkoły Stowarzyszenia na Rzecz Aktywizacji Zawodowej i Pomocy Młodzieży

Joomla 1.7 NivoSlider developed by NewJoomlaTemplates in collaboration with best web hosting reviews and ratings.

 

 

 

Aktualności

Diagnoza indywidualnych potrzeb Niepublicznego Technikum Zawodowego w Kielcach

Diagnoza indywidualnych potrzeb Niepublicznego Technikum Zawodowego w Kielcach
Głównym celem przeprowadzonej analizy był opis i ocena aktualnego oraz prognozowanego zapotrzebowania na wsparcie Niepublicznego Technikum Zawodowego pod kątem wyzwań rynku pracy w województwie świętokrzyskim. Diagnoza dotyczy potrzeb uczniów.
Diagnoza była przeprowadzana na podstawie analizy dokumentacji, wniosków z planu nadzoru pedagogicznego, raportów ewaluacji wewnętrznej i zewnętrznej, ankiet, opinii nauczycieli, uczniów, rodziców oraz pracodawców.

Cały dokument tutaj - Diagnoza Niepubliczne Stowarzyszenie

 

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 🍀

Uczniowie otrzymali świadectwa i nagrody za wyniki w nauce 🎁

Pojawiły się łzy wzruszenia, gdyż pożegnaliśmy 3 klasy Szkoły Branżowej 😥

Młodzież w podziękowaniu zaprosiła Dyrekcję i Nauczycieli na czerwony dywan wręczając Oscary 🎊🎉

Kochani Absolwenci życzymy Wam wszystkiego najlepszego, szczęścia i sukcesów w życiu! Nigdy się nie zmieniajcie! Będzie nam Was brakowało…

Powodzenia w dorosłym życiu 😉

Branżowa Szkoła - Sprzedawca

Ósmoklasisto! Przyszłość jest w zawodzie! Czas na decyzję – wybierz zawód!!! Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, chcesz w przyszłości zdobyć dobrze płatną pracę lub założyć własny biznes zapisz się już dziś na kierunek SPRZEDAWCA!!! Sprawdź naszą ofertę! Na rynku pracy brakuje specjalistów! Brakuje Ciebie – Ucznia, który świadomie wybierze kierunek kształcenia!!! Czekamy na ciebie.!!!

Rajd pieszy

Nasi uczniowie z klasy 3TIA i 3TPS wyruszyli zwiedzać ziemie świętokrzyską 😉 odwiedzili Rezerwat Zelejowa, Jaskinie Piekło i Stokówka. Rajd zakończony ogniskiem i pyszną kiełbaską 😋.

Taki relaks był wskazany po egzaminach zawodowych 😁.

Parking rowerowy już otwarty!

3 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Roweru 🚲🚲 Przyjeżdżajcie do szkoły rowerami!! Już możecie je bezpiecznie zostawić na nowym monitorowanym parkingu dla rowerów przy naszej szkole. Miejsca jest dużo 😃👍

Co daje jazda na rowerze? 🚴🚴

❗Utrzymuje prawidłową masę ciała

❗Wspomaga serce i układ krążenia

❗Wzmacnia mięśnie, stawy i kręgosłup

❗ Poprawia wydolność i samopoczucie

❗Oszczędza czas i pieniądze 💸💰💰

Energetyczne Centrum Nauki

Lekcja geografii w innym wydaniu Uczniowie odwiedzili Energetyczne Centrum Nauki – dowiedzieli się czym jest energia, jak jest wykorzystywana, poznali jej odnawialne i nieodnawialne źródła. Poprzez eksperymentowanie oraz prowadzenie doświadczeń, uczniowie zaangażowali się w poznawanie i zrozumienie świata, a także pogłębienie wiedzy. Ta lekcja na pewno długo pozostanie w ich pamięci.

Zaglądamy na zajęcia Technik Informatyk

Uczniowie klasy 1TIA na lekcjach Informatyki z p. Dominikiem Łączkowiczem poznawali mikrokontrolery Arduino. Udało im się stworzyć swoje pierwsze projekty: m.in. układ mierzący temperaturę w klasie, wykorzystujący czujniki i wyświetlacz, a także mini pianino z buzzerem wydającym różne dźwięki zależnie od naciśniętych przycisków.

O nas

 

Firma

 

  • Stowarzyszenie
  • Regulaminy i statuty
  • RODO

 

 


 

Odwiedź też strony powyżej.