Niepubliczne Szkoły na Helenówku

Szkoły Stowarzyszenia na Rzecz Aktywizacji Zawodowej i Pomocy Młodzieży

Joomla 1.7 NivoSlider developed by NewJoomlaTemplates in collaboration with best web hosting reviews and ratings.

 

 

 

Kurt Scheller ponownie naszym gościem

Niekwestionowany mistrz sztuki kulinarnej, szef kuchni i krytyk kulinarny, Kurt Scheller gościł w piątek w naszej szkole w Kielcach. Kolejna grupa naszych uczniów, którzy byli uczestnikami kursu, miała okazję uczyć się od mistrza.
Pokaz kulinarny połączony z degustacją potraw przygotowanych pod okiem gościa był ukoronowaniem bezpłatnego kursu „Kucharz z organizacją przyjęć okolicznościowych z wykorzystaniem produktów regionalnych".

Zadaniem uczestników kursu i pokazu kulinarnego w piątek było przygotowanie kilku potraw.
Uczniowie, biorący udział w projekcie i samym piątkowym pokazie byli pod wrażeniem swojego nauczyciela. Chwalili jego podejście do uczestników, cenne wskazówki i cierpliwość towarzyszącą mu podczas pracy w kuchni.
"W żadnej innej szkole nie miałabym takich możliwości, jakie to szczęście, że znalazłam się we właściwym miejscu - w szkole na Helenówku". Tak z radością opowiada jedna z uczestniczek kursu.
Przedsięwzięcie jest częścią 3-letniego projektu finansowanego ze środków unijnych pod nazwą: „zaAWANSowane szkolenia spełniają marzenia".
Tak, rzeczywiście przyszli kucharze jedno marzenie już mają spełnione.
Szef kuchni Kurt Scheller podczas swojej wizyty w szkole chętnie robił sobie pamiątkowe zdjęcia z uczniami, rozdawał autografy i opowiadał o swojej wielkiej pasji do gotowania.

O nas

 

Firma

 

  • Stowarzyszenie
  • Regulaminy i statuty
  • RODO

 

 


 

Odwiedź też strony powyżej.