Niepubliczne Szkoły na Helenówku

Szkoły Stowarzyszenia na Rzecz Aktywizacji Zawodowej i Pomocy Młodzieży

Joomla 1.7 NivoSlider developed by NewJoomlaTemplates in collaboration with best web hosting reviews and ratings.

 

 

 

Dzień Otwartej Szkoły

Dzień Otwartej Szkoły to rewelacyjne pokazy laserowe, czarodziejski konkurs fryzjerski oraz prezentacja kolekcji mody. Wiele atrakcji i mnóstwo wrażeń. Gimnazjaliści, którzy gościnnie przybyli do naszej szkoły mieli możliwość poznać z bliska specyfikę i klimat, jaki tutaj panuje. Wszystkim bardzo podobało się przyjęcie, z jakim spotkali się goście - gimnazjaliści. Konkretna oferta dobrych kierunków kształcenia wywołały duże zainteresowanie naszymi szkołami.

O nas

 

Firma

 

  • Stowarzyszenie
  • Regulaminy i statuty
  • RODO

 

 


 

Odwiedź też strony powyżej.