Niepubliczne Szkoły na Helenówku

Szkoły Stowarzyszenia na Rzecz Aktywizacji Zawodowej i Pomocy Młodzieży

Joomla 1.7 NivoSlider developed by NewJoomlaTemplates in collaboration with best web hosting reviews and ratings.

 

 

 

"Pomysłowi w biznesie" otrzymali nagrody od Urzędu Marszałkowskiego

Znamy laureatów konkursu "Pomysł na biznes" organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Uczniowie naszej szkoły kolejny raz okazali się bezkonkurencyjni, kreatywni i profesjonalni w tym, co robią. Wśród laureatów znaleźli się:
Emilia Słabiak - autorka projektu "Art Garden"
Paulina Gawlik i Karolina Kwiatkowska - autorki pomysłu na restaurację "Baba Jaga". Nie zdradzamy szczegółów projektów, żeby dziewczyny mogły już niedługo rozpocząć swoją fantastyczną działalność i zrobić karierę. Na dobry początek otrzymały cenne nagrody z rąk Adama Jarubasa - Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.
Nasze uczennice pokonały przedstawicieli innych renomowanych szkół w Kielcach i potwierdziły, że ta obiektywna nagroda wyróżnia naszą szkołę - uczniów i nauczycieli, którzy mogą być dumni ze swoich osiągnięć.

 

O nas

 

Firma

 

  • Stowarzyszenie
  • Regulaminy i statuty
  • RODO

 

 


 

Odwiedź też strony powyżej.